Apple Yeni iPhone Modellerini Test Ediyor!

   Teknoloji devi Apple’ın yeni iPhone modeli olacak olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus merakla bekleniyor. Apple için oldukça önemli olan bu iPhone modelleri hakkında yeni haberler yapılmaya devam ediyor. İşte o son haberler.

   Apple Yeni iPhone Modellerini Test Ediyor!

   Yeni iPhone modeli hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak yayınlanan bir rapora göre yeni iPhone modelinin OLED ekrana sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Son gelen haberlere göre ise Apple 10’dan fazla yeni iPhone prototipini test ediyor.

   Apple’ın iPhone’un 10. yılı için ayrı bir öneme sahip olacak!

   Bugüne kadar pek çok kaynak Apple’ın yeni iPhone modelinin OLED ekrana sahi olacağına kesin gözüyle bakılıyor. OLED ekrana sahip olan bu yeni iPhone modelinin fiyatı diğer iPhone modellerinden çok daha fazla olacak.

   Yeni iPhone modelleriyle ilgili olarak yayınlanan son raporda Apple’ın yeni iPhone’u geliştirmek için hali hazırda 10’dan fazla yeni iPhone prototipini test ediyor. Apple’ın ayrıca yüksek fiyatlı olması beklenen OLED ekranlı iPhone için Samsung’la iş birliği içinde olacağı ve klasikleşen 5.7 inç ve 5.5 inç modellerini de normal ekranla satışa sunacağı söyleniyor.

   Apple’ın her ne kadar OLED ekran panelleri için Samsung’la iş birliği yapacağı konuşulsa da pek çok ekran üreticisi Apple’ın bu ihtiyacını karşılamak için çeşitli farklı çözümler sunuyor. Bakalım Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone modeli nasıl karşımıza çıkacak?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.