Apple Watch Series 4 Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu

   Apple resmi internet sitesine göre yeni akıllı saat, 19 Ekim 2018 tarihi itibariyle Türkiye’de satışa sunulmuş olacak.

   Apple Watch Series 4 Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu

   Apple’ın son düzenlediği etkinlikte resmi olarak tanıttığı yeni akıllı saat modeli ülkemize geliyor. Bir süredir merakla beklenen Apple Watch Series 4, resmi internet sitesinin güncellenmesi ile birlikte gözleri üzerine çekmeyi başardı. Yakın bir zamanda yeni akıllı saatini ülkemizde satışa sunmaya hazırlanan Apple, belirli bir fiyat bandını benimsiyor. Rakip modellerin fiyatlarına bakacak olursak yeni Watch 4’ün fiyatları elbette tartışılabilir.

   Apple Watch Series 4 için sayılı gün kaldı

   Apple resmi internet sitesine göre yeni akıllı saat, 19 Ekim 2018 tarihi itibariyle Türkiye’de satışa sunulmuş olacak. 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı seçeneğe sahip olan Apple Watch Series 4, ihtiyaçlara göre seçim yapmayı mümkün kılıyor. Eğer spor veya iş hayatı adına daha büyük ekranlı bir akıllı saat sahibi olmak istiyorsanız 44 mm boyutundaki modele yönelebilirsiniz. Ancak daha küçük ve minimal bir saate sahip olmak isterseniz 40 mm tam olarak size hitap etmeyi başarıyor.

   Gelelim en merak edilen bir diğer konuya; Apple Watch Series 4 Türkiye fiyatı ne kadar? Resmi Apple sitesine göre saatin 40 mm boyutlu olanı 3499 TL, 44 mm boyutlu olanı ise 3749 TL etiket fiyatlarına sahip. Saatin yanı sıra daha farklı ve çekici bir kayış almak isterseniz en az 399 TL ödemeniz gerekiyor. Zira kayış fiyatlarında başlangıç değer 399 TL olarak belirlendi.

   Apple Watch kendi hayran kitlesini yarattı

   Tıpkı iPhone modellerinde olduğu gibi Apple Watch modellerinde de belirli bir hayran kitlesi oluşmuş durumda. Daha hızlı işlemci, EKG ölçüm desteği ve gelişmiş GPS olanakları gibi farklı özellikler ile donatılan model, özellikle spor yaparken kullanıcısına mükemmel bir dost haline geliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.