Apple Watch Series 2’e Geçilmeli mi? Geçmeli misiniz?

   Apple tarafından tanıtımı yapıldıktan sonra piyasaya sunulmaya hazırlanan Apple Watch Series 2 için geçiş gerekli mi?

   Apple Watch Series 2’e Geçilmeli mi? Geçmeli misiniz?

   Apple Watch Series 2 adı verilen yeni akıllı saati ile piyasaya giriş yapan Apple, yeni modeliyle birlikte pek çok farklı özelliği kullanıcılara sunuyor. İlk modeli ile piyasada yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Apple, bu yeni modeliyle de benzer bir başarıya ulaşmak istiyor. Bu açıdan tanıtımda özel olarak yer ayrılan ve detaylı bir şekilde özelikleri tanıtılan Apple Watch Series 2, şu anda pek çok tartışmanın da ana konusu.

   Bağımsız çalışabilecek!

   İlk Apple Watch modelinin iPhone’a çok bağlı olması sürekli eleştiri alırken, Apple Watch Series 2 modelinde bu durum biraz daha iyileştirilmiş durumda. Öyle ki artık cihaz tek başına fitness gibi spor etkinliklerinde yeterli olacak.  GPS gibi pek çok donanımın olması, gerekli bilgilerin alınmasını ve uygulamaların kolay bir şekilde kullanılmasını sağlarken, suya karşı dayanıklılığın da arttırılması yüzme gibi sporların dahi yapılmasını sağlıyor.

   Suya karşı çok dayanıklı

   Yapılan tanıtımlar ürünün 50 metre derinliğe kadar suya karşı dayanıklı olduğu belirtildi. Bu bakımdan deniz kenarında ya da havuzdaki spor çalışmalarında Apple Watch Series 2 kullanmak mümkün.

   Tasarım açısından çok ciddi yenilikler getirilmemiş olsa da Apple Watch Series 2 ile birlikte tasarımda da bir toparlanma yapılmış ve göze çok daha hoş gelen bir model oluşturulmuş. Üstelik ince ekranı ve kolay kullanılabilir yapısı ile Apple Watch Series 2, ilk modele göre çok daha başarılı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.