Apple ve Twitter İşbirliği Yapıyor!

   Yeni bir uygulamayla birlikte Twitter, Apple TV’de kullanılabilecek. Uygulamanın geçerli olacağı Apple TV sürümleri ve tüm detayları haberimizde.

   Apple ve Twitter İşbirliği Yapıyor!

   Geçtiğimiz günlerde Avrupa’nın saygın teknoloji dergilerinden birinde yayımlanan bir habere göre artık Twitter yapacağı projelerde Apple ile iletişim halinde olacak.

   Habere göre Twitter ve Apple birlikteliğinin ilk ürünü Apple TV için hizmete sunulacak yeni bir Twitter aplikasyonu.

   Twitter’ın televizyonlarda kullanımı çok büyük bir yenilik olarak karşımıza çıkmamakta.

   Zira daha önce pek çok teknoloji markası ürettiği televizyon serilerinde sosyal medya desteğini kullanmıştı. Bu bakımdan Apple’ın yapmış olduğu bu girişim geç kalınmış bir hamle olarak nitelendirilebilir.

   Ancak geliştirilecek Apple TV uygulamasının önceki sosyal medya uygulamalarından daha farklı olacağı düşünülüyor. Apple ve Twitter iş birliğiyle hizmete sunulacak uygulamada pek çok yenilik bekleniyor.

   Uygulama hangi seriler için çıkartılacak

   Apple TV‘lerde Twitter döneminin başlayacağının öğrenilmesiyle birlikte hangi seriler için uygulama geliştirileceği merak konusu oldu. İlk gelen bilgilere göre çalışmalar geriye dönük olmayacak.

   Bu da demek oluyor ki yeni Twitter desteği Apple’ın son ürünü 4. nesil Apple TV’de geçerli olacak.

   Amerikan Ulusal Futbol Ligi yayınlanacak

   Twitter uygulamasının 4. nesil Apple TV’lerde kullanılmasıyla birlikte dünya üzerinde pek çok takipçisi olan Amerikan Ulusal Futbol Ligi maçları da yayınlanacak.

   ABD‘de milyonlarca kullanıcısı bulunan Apple’ın bu yenilikle birlikte rakiplerinden bir adım daha öne geçeceği düşünülüyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.