Apple Müzik Android Kullanıcıları Tarafından Beğenilmedi

   Mobil müzik dinleme uygulamalarından Apple Müzik artık Android telefonlara da yüklenebiliyor.

   Apple Müzik Android Kullanıcıları Tarafından Beğenilmedi

   Akıllı telefonlarınız da müzik dinlemek için geliştirilen iki büyük şirket emin adımlarla ilerliyor. Spotify ve Apple Müzik’in arasındaki rekabet öyle bir dereceye geldi ki artık Apple kendi müzik uygulamasını geliştirdi. Bir ara Spotify uygulaması iOS kullanıcıları için de mevcuttu. Fakat kullanıcılardan alınan ücretler konusunda anlaşamayan iki şirketten sonra Apple kendi uygulamasını geliştirerek artık Spotify ile ilişkisini kesti. Bu konuda daha da ileri giden Apple, uygulamasını Android kullanıcıları için de uyumlu hale getirdi.

   Uygulamanın beta sürümü olduğu için sorunları olduğu belirtiliyor

   Apple Müzik uygulaması ayrıca kullanıcıların memnuniyeti ve alışılması için ilk 3 ay ücretsiz olarak kullanılabilecek. Google Play üzerinden indirilebilen uygulama hakkında yapılan yorumlar ise hiçte iç açıcı değil. Çünkü Apple, Android kullanıcılarının sevmediği bir özelliği uygulamasına eklemiş bulunmakta. Bilindiği üzere Apple kullanıcıları AppStore üzerinden uygulama indirmek için kart bilgisi girmek zorunda. Fakat Android’in Google Play mağazasında böyle bir dayatma yok.

   Kullanıcılardan gelen yorumlarda uygulamanın beta sürümü olduğu için sorunları olduğu belirtiliyor. Bazı kullanıcılar ise uygulamanın daha açılamadan çöktüğünü dile getirdi. Uygulamayı kullanabilmek için kredi kartı hesabınızı tanımlamanız gerekiyor. Bu yönüyle de uygulama şimdiden sınıfta kalmış görünüyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.