Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı Tanıtıyor. Fiyatı Ne Olacak?

   Apple’ın düzenleyeceği ve merakla beklenen lansman başladı. Türkiye saati ile 20:00’da Apple’ın lansmanı başladı. Yeni Apple ürünleri görücüye çıkıyor. iPhone’ların Türkiye fiyatı ne olacak ve yeni iPhone’lar Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak?

   Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı Tanıtıyor. Fiyatı Ne Olacak?

   Apple’ın düzenleyeceği ve merakla beklenen lansman başladı. Türkiye saati ile 20:00’da Apple’ın lansmanı başladı.

   iPhone’ların Türkiye fiyatı ne olacak?

   Yeni Apple ürünleri görücüye çıkıyor. iPhone 7 ve 7 Plus’ın Türkiye fiyatı ne olacak ve yeni iPhone’lar Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak?

   Apple’ın merakla beklenen lansmanı başladı. Bu lansman kapsamında sahneye çıkan Apple’ın CEO’su Tim Cook, AppStore’dan uygulama indirme sayısının 140 milyarı geçtiğini söyledi. Apple kullanıcılarına bir sürpriz de yaptı. Bir zamanların fenomen oyunu Mario Apple’a geliyor. Apple platformlarında 2016’nın sonunda oynanabilecek Mario’nun multiplayer özelliği de bulunacak.

   Yeni iPhone modellerinin tanıtılmasından önce Apple Watch 2 hakkında bilgi verildi ve Apple Watch 2’nin tanıtımı yapıldı. Yeni nesil akıllı saat 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip olacak. Su geçirmezlik özelliğiyle birlikte Apple Watch 2 yüzerken de kullanılabilecek. Böylelikle Apple Watch 2, spor meraklılarının da ilgisini çekeceğe benziyor.

   Apple Watch 2 ile birlikte yüzme de fitness ve spor kategorisine eklendi. Sporcular yüzerken Apple Watch 2’yi kolayca kullanabilecek. Apple Watch 2’de ayrıca gömüyü şekilde GPS bulunuyor. Yeni nesil akıllı saatin işlemcisi eski nesile göre %50 daha hızlı, GPU’su ise 2 kat daha fazla performans sunuyor.

   iPhone 7’nin satış fiyatı, 64 GB versiyonunun 3750 TL, 256 GB versiyonunun 5000 TL civarı olacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.