Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Turkcell’le Geliyor!

   14 Ekim tarihi itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için Turkcell’de ön sipariş döneminin başlayacağı açıklandı.

   Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Turkcell’le Geliyor!

   Tüm dünya genelinde büyük bir ilgi gören Apple yeni modelleriyle de bir bir yeni pazarlarda satışa çıkmaya hazırlanıyor. Pek çok Avrupa ülkesinde şu anda satışta olan ve kullanılmaya başlanan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri Türkiye’ye 14 Ekim tarihi itibariyle giriş yapacak. Fakat Türkiye’deki iş ortaklarıyla özel anlaşmalar yapan Apple, ön sipariş dönemi ile birlikte kullanıcıların şimdiden telefon için sipariş verebilmesi de mümkün hale getirmiş durumda.

   Turkcell’de ön siparişler alınacak

   Yeni iPhone 7 modelleri ile ilgili ön sipariş dönemini başlatan önemli operatörlerden bir tanesi Turkcell olurken yapılan resmî açıklamalarda 7 Ekim tarihi itibariyle kişilerin Turkcell için sipariş verebileceği ve yeni telefon modellerine sahip olabileceği açıklandı. Bu bakımdan şimdiden büyük bir ilgi çeken bu gelişme sayesinde kullanıcıların ön sipariş vererek ilk iPhone 7 kullanan kişiler olmak istediği de görüldü.

   Detaylar öğrenilecek

   iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için ön sipariş vermek isteyen kişilerin hangi şartlara uyması gerektiği ve fiyatların ne olduğu şu an için detaylı olarak bilinmiyor fakat 7 Ekim tarihi itibariyle resmi internet sitesi üzerinden ön siparişleri almaya başlayacak olan Turkcell bu tarih ile birlikte tüm detayları açıklayarak kullanıcıları bilgilendirecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.