Apple iPhone 7 Bugün Tanıtılıyor

   Teknoloji dünyası ve Apple severler merakla bugünü bekliyordu. Çünkü bugün Apple’ın yeni gözdesi olmayacak, akıllı telefonu iPhone 7 tanıtılacak.

   Apple iPhone 7 Bugün Tanıtılıyor

   Teknoloji dünyası ve Apple severler merakla bugünü bekliyordu. Çünkü bugün Apple’ın yeni gözdesi olmayacak, akıllı telefonu iPhone 7 tanıtılacak.

   Lansman akşam 8’de

   Apple sevenlerin ve teknoloji dünyasının meraklı bekleyişi bugün sona eriyor. Apple yeni akıllı telefonu iPhone 7’yi bugün tanıtacak. Düzenlenecek etkinliğin Türkiye saatiyle saat 20:00’da başlaması bekleniyor.

   Her yıl teknoloji devi Apple, ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. Eklediği her ürünün de özellikleri diğer ürünlere göre çok daha iyi oluyor. Geçtiğimiz yıllarda yeni çıkaracağı ürünlerle alakalı bilgi vermemesiyle ve haber sızdırmamasıyla bilinen Apple, son zamanlarda bu özelliğinden epey bir taviz verdi. Çünkü son yıllarda Apple’ın yeni çıkaracağı ürünler hakkında sızan haber ve bilgiler ardı ardına geliyor.

   iPhone 7 hakkında da birçok bilgi ve haber çıktı. Bu bilgi ve haberlerden hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğunu bu akşam iPhone 7 tanıtıldığında göreceğiz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.