Apple iOS 10.2.1 Sürümünü Yayınladı!

   Apple merakla beklenen iOS 10.2.1 sürümünü yayınladı!

   Apple iOS 10.2.1 Sürümünü Yayınladı!

   Teknoloji devi Apple’ın mobil cihazlarına güç veren işletim sistemi iOS’un en güncel sürümü olan iOS 10.2.1 yayınlandı!

   İşte Apple iOS 10.2.1 ile gelen yenilikler;

   Apple’ın sadelik ve hızıyla ön plana çıkan mobil işletim sistemi iOS’un yeni güncellemesi iOS 10’un yeni güncellemesi iOS 10.2.1 çıktı. Apple’ın bu güncellemesi iOS 10.2 sürümde gelen bazı hataları gideriyor ve bununla birlikte bazı önemli güvenlik iyileştirmelerini sunuyor.

   Apple’ın 12 Aralık’ta önemli yenilikler sunarak getirmiş olduğu iOS 10.2 güncellemesinden iki gün sonra iOS 10.2.1 sürümünün beta testlerine başlamıştı. Apple’ın bir aydan uzun süredir sürdürdüğü bu beta programı çerçevesinde toplam 4 beta sürümü yayınlanmıştı.

   Apple’ın iOS 10.2.1 güncellemesinin boyutu yaklaşık olarak 72 MB civarında. Apple bu güncelleme ile birlikte iOS 10.2 sürümüyle birlikte gelen hataları ortadan kaldırıyor ve sistemi daha kararlı bir hale sokuyor.

   iOS 10.2.1. güncellemesini yüklemek isteyen kullanıcılar cihazlarından Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip etmeleri gerekiyor. Kullanıcılar ayrıca iOS 10.2.1 güncelleşmesini iTunes üzerinden de yapabilecek.

   iOS 10.2.1 güncellemesini alacak olan cihazlar ise; iOS 10 güncellemesini alan tüm iPhone modelleri, iPad modelleri ve iPod Touch modelleri olarak karşımıza çıkıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.