Apple İndirimli Ürünü AirPods ile Gündemde!

   Sürekli zam haberleri ile adını duyduğumuz Apple bu kez indirimli ürünü AirPods ile gündeme geldi!

   Apple İndirimli Ürünü AirPods ile Gündemde!

   Kısa süre önce şirket değeri 1 trilyon dolar olan Apple tarihinde ilk defa indirim yaptı. Daha önceleri zam haberleri ile gündeme gelen Apple bu kez ise indirim haberi ile gündemde. Kablosuz kulaklık modeli olan AirPods’un fiyatına güncelleme geldi ve tarihte ilk defa Apple indirime gitti.

   AirPods 2016 yılında çıktı. 159 dolar fiyat ile satılan ürün ilk defa indirimli şekilde satılmaya başladı. Apple bu ürüne 14 dolar indirim yaparak 145 dolardan satmaya başladı.

   Neden indirim yapıldı?

   Tarihte ilk defa indirim geldiğine göre bir şey vardır, diyenlerin sayısı bir hayli fazla. Sizlere neden AirPods ürününe indirim geldiğini söyleyelim.

   Ortaya atılan bir iddiaya göre Apple Eylül ayında yeni AirPods tanıtımı yapacak. Bu yüzden Apple 2016 çıkışlı AirPods’u elinden çıkararak piyasa araştırması yapıyor. 14 dolarlık bir indirim ile Apple kullanıcılarının ürüne nasıl bir yaklaşım göstereceğini test ediyor. Ürüne gelen bu indirim ülkemiz için geçerli olacak mı? Şuan için net bir bilgi yok. Şuanda bu indirim ABD vatandaşları için geçerli olsa da önümüzdeki günlerde dünya geneline bu indirim gelebilir.

   Apple indirimli ürünü AirPods özellikleri

   Kullanıcıyı yormayan AirPods üzerinde hiç bir buton yok. Kutusundan çıktığı andan itibaren Apple cihazınız ile etkileşime geçiyor. Tek şarj ile 5 saat hizmet sunabiliyor. Mikro işlemcisi sayesinde ses kalitesi ve güç tüketimi özelliklerini sunabiliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.