Apple HomePod Siparişleri Gecikecek

   Apple HomePod talepleri çok olunca Apple HomePod çıkışını biraz ileri tarihe attı.

   Apple HomePod Siparişleri Gecikecek

   Apple HomePod’un çıkışı oldukça yakın ve şimdiden meraklıları heyecanla bekliyor. Buna rağmen akıllı hoparlörü ön sipariş etmekte gecikenler, muhtemelen çıktığı tarihte Apple’ın yeni cihazını eline alamayacak ve biraz beklemek zorunda kalacak.

   Apple HomePod talepleri çok… bu sebeple gecikme yaşanabilir

   Apple yurt dışında 9 Şubat tarihinden itibaren HomePod’u ön sipariş eden kullanıcılarına yollamaya başlayacaktı. Siri sanal asistan destekli akıllı hoparlör yoğun ilgi görürken, Apple’ın online mağazası da bunu doğruluyor.

   Cupertinolu firmanın web sitesine baktığımızda HomePod’un sipariş tarihlerinin bölgeye bağlı olarak 12 Şubat – 14 Şubat arasına itildiğini görüyoruz. Yani bir erteleme söz konusu ve günler ilerledikçe, tarih daha da ertelenebilir.

   Tabii yine de her zaman olduğu gibi farklı seçenekler olacak çünkü üçüncü parti dağıtıcı firmalar şimdiden HomePod stoklamaya başladı bile. Böylece cihaz ellerine geçer geçmez satışa başlayacaklar ve daha çok kâr elde edecekler.

   Apple HomePod için ilk izlenimler olumlu

   Apple HomePod, Amazon Echo gibi cihazlara rakip olarak çıkartılırken akıllı hoparlörün özellikle ses kalitesi epey beğenilmişti. İlk incelemeler yapılırken, izlenimler şimdiye kadar olumlu fakat Siri’nin yapabildikleri konusunda bazı eleştiriler var. Yine de Apple’ın sektörde yeni olduğunu düşünürsek bunları normal karşılayabiliriz.

   Bakalım Apple HomePod çıktığı zaman beklenen etkiyi yaratıp Amazon Echo’yu tahtından edebilecek mi? Bekleyip göreceğiz!

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.