Apple AirPower Ne Zaman Satışa Sunulacak?

   Aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilen Apple AirPower, yıl sonunda veya önümüzdeki yılın başında satışa sunulabilir.

   Apple AirPower Ne Zaman Satışa Sunulacak?

   Resmi olarak tanıtıldıktan sonra gölgelere bürünen Apple AirPower, geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. Ancak o günden bu yana ürün adına ne yazık ki çıkış tarihi veya teknik detay bilgisi gün yüzüne çıkmadı. Konu ile ilgili sessizliğe bürünen Apple, bu duyuru sonrasında farklı ürünler tanıtmış olsa da AirPower için ne yazık ki bilgi vermedi. Kısa bir süre önce ortaya atılan iddialar ise bu durumun çok yakında değişeceğini söylüyor. Buna göre Apple, yakın zamanda AirPower modelini satışa sunmayı hedefliyor.

   Apple AirPower yıl sonuna doğru satışa sunulabilir

   Özellikle Apple’ın cihazları ile ilgili verdiği tüyolar ile ünlenen analist Ming-Chi Kuo, AirPower için önemli açıklamalarda bulundu. Kendi düşüncesini takipçileri ile paylaşan Kuo, Apple’ın AirPower’ı yıl sonunda satışa sunmayı hedeflediğini dile getirdi. Şirketin planlarının bu yönde olduğuna dikkat çeken analist, 2018 yılının sonuna kadarki süreç içerisinde AirPower’ın piyasada olacağını tahmin ediyor. Kuo’ya göre Apple eğer AirPower’ı yıl sonuna kadar satışa sunamaz ise gelecek yılın ilk 3 ayında bu planı devreye sokacak.

   Düzenlenecek olan yeni lansman ile birlikte AirPower’a ait çok daha fazla bilgi edinmemiz mümkün gözüküyor. Kuo’ya göre Apple’ın yeni iPad modeli ile birlikte AirPower’ı satışa sunma gibi bir planı bulunuyor. Eğer bu tarz bir durum gerçekleşecek olursa şirketin birden fazla ürün ile piyasaya renk katacağı söylenebilir. Ayrıca uzun süredir beklenen AirPower’ın kısa süre içerisinde satışa sunulması, büyük bir sürpriz yaratabilir.

   Apple AirPower aynı anda birden fazla cihazı şarj edebiliyor

   2017 yılında iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X ile birlikte duyurusu gerçekleşen AirPower, ne yazık ki lansmanda tanıtılan ürünler ile eş zamanlı bir şekilde satışa sunulamadı. Bunda farklı faktörlerin etkili olduğu düşünülüyor. Aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilen AirPower, özellikle iPhone ve Apple Watch gibi cihazlarını tek bir ürün üzerinden şarj etmek isteyenlere hitap ediyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.