Apple AirPower Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

   Apple AirPower çıkış tarihi hakkında duyuruları beklediğimiz şu günlerde edinilen yeni bilgilere göre AirPower için 2019 sonunu bekleyeceğiz.

   Apple AirPower Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

   Uzun bir süre önce duyurulan Apple AirPower için ne yazık ki resmi bir gelişme yaşanmış değil. Ancak, Apple AirPower çıkış tarihini bekleyenler için yeni bilgiler gün yüzüne çıktı demek mümkün.

   Güvenilir kaynaklardan aktarılan bilgiye göre Apple kablosuz şarj cihazının ne zaman satışa sunulacağı belli oldu.

   Apple’ın uzun süredir geliştirmekte olduğu ürünü, yıl sonunda bizlerle olacak.

   AirPower çıkış tarihi 2019’un sonunu bulacak

   Teknoloji sektörünün önemli platformlarından biri haline gelen Digitimes, yeni bir haber yayınladı.

   Sitenin güvenilir kaynaklarına dayandırdığı haberde AirPower’ın 2019 yılının sonlarına doğru satışa sunulacağına değinildi.

   Söz konusu gelişmenin gündeme girmesi, gözlerin bir kez daha Apple’a çevrilmesine neden oldu. Fakat buna rağmen teknoloji devinden açıklama gelmiş değil.

   Özellikle batı pazarında önemli bir başarı elde etmesi beklenen AirPower, aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilecek.

   Örneğin istediğiniz anda Apple Watch ve iPhone cihazlarınızı pedin üzerine yerleştirerek şarj etmeniz mümkün olacak. Basit ancak etkili bir ürün olarak da tanımlanabilen Apple AirPower, Kasım ve Aralık ayları dahilinde resmi olarak satışa sunulabilir.

   Apple AirPower sorunlarının üstesinden geldi mi?

   AirPower’ın çıkışı bir hayli uzadı. Hal böyle olunca pek çok kişinin aklına çeşitli sorular geldi. Bunlardan bir tanesi de Apple’ın cihaz ile ilgili teknik sorunlar yaşadığı yönünde.

   Ancak Digitimes’ın haberi, bir süre önce meydana gelen teknik problemlerin Apple tarafından aşıldığı anlamına geliyor.

   Apple cephesinde yaşanacak olan gelişmeler AirPower ile sınırlı değil. Şirketin sonbahar dönemi içerisinde yeni iPad modellerini duyurması bekleniyor.

   iPad Mini ve 9.7 inç büyüklüğünde iPad modellerinin gelmesi, birkaç ay içerisinde Apple tarafında hareketliliğin başlayacağı anlamına da gelebilir. Bu durum dahilinde AirPower ile ilgili bir tanıtım veya ayrıntılı sunum görmemiz de mümkün.

   AirPower çıkış tarihi hakkında detaylar için Apple’ın yapacağı duyuruları bekliyoruz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.