Apple AirPods 2 ve 3 Önümüzdeki Yıl Çıkabilir

   Yeni Apple AirPods kulaklıklar ile geliştirilmiş Wireless bağlantının yanında su geçirmez özellik geliyor.

   Apple AirPods 2 ve 3 Önümüzdeki Yıl Çıkabilir

   Apple’ın geçen yılki kablosuz kulaklıkları son derece başarılı olurken, önümüzdeki yıl da birkaç değişimle tekrar karşımıza çıkabilirler. Bloomberg’e konuşan çeşitli kaynaklara göre Apple ses özellikli Siri AirPods’u 2018’de, su geçirmez olanları ise 2019 yılında satışa sunacak.

   Yeni Apple AirPods ile geliştirilmiş Wireless bağlantı geliyor

   Sesle çalışan kulaklık kullanıcı ‘Hey Siri’ komutunu verdiği anda çalışacak ve iPhone ile Apple’ın yeni HomePod cihazına benzeyecek.

   2019’da çıkacak olan su geçirmez AirPods kulaklığı ise sıçramalara ve yağmura karşı dayanıklı olacak. Yani Apple Watch gibi tamamen su geçirmez nitelikte olmayacak ve havuz, deniz gibi yerlerde kullanamayacaksınız.

   Yeni Apple AirPods ne zaman çıkacak?

   Buna rağmen yeni geliştirilen W2 çip sayesinde her iki kulaklıkta da wireless bağlantı özelliği iyileştirildi. Şu andaki AirPod Bluetooth kulaklıklarda W1 çipler yer alıyordu.

   Diğer yandan bildiğiniz gibi son dönemde wireless kulaklık sektörü oldukça meşgul ve her geçen gün yeni modeller yayınlanıyor. Böyle bir pazarı ise Apple’ın domine edip edemeyeceği bilinmiyor çünkü fazla rakip mevcut.

   Şu anda AirPods 2 çıkış tarihi ya da fiyatını bilmiyoruz fakat önümüzdeki dönemlerde mutlaka Apple’dan resmi açıklama gelecektir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.