Apple 2018 Yılında 4 Yeni iPhone Çıkaracak

   4 yeni iPhone yanında iPhone X de satışta kalmaya devam edecek.

   Apple 2018 Yılında 4 Yeni iPhone Çıkaracak

   Bu hafta bolca iPhone söylentisi çıkarken, Asya menşeli medya kuruluşları da Apple’ın 2018 yılı planlarını sızdırmaya başladılar. Bu sene toplamda 4 yeni iPhone modeli çıkacağı söylenirken, aynı zamanda firmanın en yeni cihazı iPhone X de satışta kalmaya devam edecek.

   2018 yılı iPhone modelleri

   Daha önce çıkan haberlerde Apple’ın aslında iPhone X üretimini durduracağı söyleniyordu fakat The Investor’a göre bu söz konusu değil. Hatta üretim devam edecek ve yeni nesil iPhone’ların yanı sıra iPhone X de satılacak.

   Aynı habere göre şu anda 5.85 inç ve 6.46 inç ekranlı iki yeni iPhone üzerinde çalışılıyor. Bu cihazlarda OLED ekran kullanılacak. Digitimes ise dört yeni modelin olduğunu söylüyor. Dolayısıyla iki kaynaktan birisi hatalı diyebiliriz.

   iPhone SE 2 çıkacak mı?

   Haberler arasında en çok dikkat çeken ise yeni iPhone SE 2 söylentileri oldu. İddialara göre Apple iPhone SE serisini devam ettirecek ve yeni giriş seviyesi, bütçe dostu cihazını kablosuz şarj özelliğiyle bu sene satışa sunacak.

   İlk iPhone SE, geçtiğimiz yıllarda Apple tarafından çıkarılmıştı ve uygun fiyatı, daha küçük ekranıyla dikkat çekiyordu.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.