Apple 2017’de Yeni Bir iPad Modeli Tanıtabilir!

   Apple’ın uzun bir süredir yenilemediği ve kısa süre içerisinde yenilemeyi düşündüğü iPad serisi hakkında yeni bir iddia gündeme bomba gibi düştü. İşte tüm detaylar!

   Apple 2017’de Yeni Bir iPad Modeli Tanıtabilir!

   Apple’ın bir süredir yeni bir iPad modeli tanıtacağı konuşuluyordu. Görünen o ki Apple bu yeni iPad‘i çok yakın bir sürede tanıtacak ancak farklı olarak.

   Apple Aralık ayında yeni tablet üretimine başlayacak!

   Tayvan merkezli tedarik zincirlerine göre Apple 7.9 inç iPad mini9.7 inç iPad ve 12.9 inç iPad Pro modeline ek olarak yeni bir 10.5 inç iPad modelini satışa çıkartacak. Apple’ın bu yeni tabletinin üretime Aralık ayında başlayacağı söyleniyor.

   Gelen haberlere göre Aple’ın 10.5 inç büyüklüğündeki iPad’i satışa çıkartmasının en büyük nedeni ise 10 inç ve daha büyük tabletin ABD’deki işletmeler ve eğitim sektörü arasında çok tercih edilen bir ekran boyutu olması. Apple’ın bu anlamdaki düşüncesi hali hazırda 9.7 inç büyüklüğündeki iPad modelinin küçük olabileceği ve 12.9 inç büyüklüğündeki iPad’in de oldukça büyük ve fiyatının pahalı olduğu yönünde.

   Apple’ın 10.5 inç büyüklüğünde olan iPad modeli yeni nesil 12.9 inç iPad Pro modelinde olan A10X işlemcisi kullanılacak. Apple’ın 10.5 inç büyüklüğünde iPad’i 2017‘nin ilk çeyreğinde satışa çıkabilir. Ayrıca Apple Android işletim sistemine sahip olan tabletlerle rekabet etmek adına tablet fiyatlarını düşürebilir. Bakalım Apple’ın bu tableti hakkında yeni bilgiler gelecek mi?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.