Android Telefonun Şifresi Unutulursa Nasıl Açılır?

   Çoğu Android kullanıcısının başına gelen, telefonunun şifresini veya desenini unutma sorununun çözümünü sizlere sunuyoruz.

   Android Telefonun Şifresi Unutulursa Nasıl Açılır?

   Günümüzün teknolojiyle iç içe geçmiş dünyasında hayatımızın birçok yerinde şifreler kullanmak durumunda kalıyoruz. Pek çoğumuzun günlük yaşantısında şifreyle en çok muhatap olduğumuz platform, Android telefonlarımız. Eğer bir Android işletim sistemine sahip telefon kullanıyorsanız, şifre veya desen unutma hadisesi her an başınıza gelebilir. Böyle bir olayla karşı karşıya kalırsanız sakın endişelenmeyin. Birazdan bahsedeceğimiz birkaç işlemi yaparak kolayca telefonunuzu geri kazanabilirsiniz.

   Şifremi unutursam ne yapmalıyım?

   Şifresini unuttuğunuz telefonları açmak için, birazdan nasıl yapılacağını öğreneceğiniz, Wipe işlemini yapmanız gerekiyor. Wipe işleminden sonra telefonunuzdaki tüm bilgiler silinecektir. Fakat bunu bir dezavantaj olarak görmeyin, çünkü zaten telefonunuzun şifresini unuttuğunuz için, şifreyi tekrar hatırlamadığınız müddetçe, içindeki bilgilere erişemeyeceksiniz. Bu yüzden eğer şifre nedeniyle telefonunuzu açamıyorsanız wipe işlemiyle kısa sürede telefonunuza yeniden kavuşabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.