Android Programlama’ya Başlamanın Tam Zamanı

   Teknokenar.com, Andorid Programlama derslerini istifadenize sunuyor!

   Android Programlama’ya Başlamanın Tam Zamanı

   Dünyanın en yaygın mobil işletim sistemi Android, dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Ülkemizde de en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android! Google tarafından, akıllı telefonların piyasaya sürülmesinden itibaren üretilen ve sürekli gelişen Android işletim sistemi diğer bütün mobil işletim sistemlerini ezip geçmiş durumda.

   Nokia da Android’e geçiyor

   Bir zamanların dev telefon firması Nokia, akıllı telefon serüvenine Microsoft’un Windows Phone işletim sistemiyle çıktı. Samsung ve HTC gibi Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon üreticilerinin arasında akıllı telefon pazarında tutunamayan Nokia artık Android İşletim Sistemine sahip cihazlar üreteceğini açıkladı. Bu demek oluyor ki, Nokia’nın katılımıyla Android işletim sisteminin üstünlüğü tamamen kabul edildi ve Android lider mobil işletim sistemi olarak uzun yıllar daha kullanılacak.

   Android pazarında para var

   Pek çok uygulama geliştiricisi Android Uygulamalar yaparak yüksek meblağlar kazanıyor. Siz de sitemizdeki Android Programlama kategorisi altındaki Android Uygulama yapımı derslerini takip ederek Android Programlamayı öğrenebilir ve kendi uygulamalarınızı yapabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.