Android Nougat 7.0 Tanıtıldı

   Android kullanıcılarının dört gözle beklediği Android Nougat 7.0,geçtiğimiz günlerde tanıtıldı.

   Android Nougat 7.0 Tanıtıldı

   22 Ağustos tarihinde, Google Android 7.0 sürümünü Nexus cihazlar için ilk olarak yayınlayacak. Yeni sürümün ilk güncellemesi de daha önce olduğu gibi, Nexus kullanıcılarına gelecek.

   Nexus avantaj

   Android işletim sisteminin en iyi deneyimine sahip olan Nexus cihazlar, diğer Android işletim sistemine sahip cihazlara göre her zaman daha avantajlı. Nexus’un bu konuda avantajlı olmasının sebebi, Android işletim sisteminin üretici Google’ın arkasında durması. Nexus’tan sonra avantajlı diğer bir marka ise General Mobile. Çünkü General Mobile 4G’nin da arkasında Google bulunuyor.

   Özellikleri ne olacak?

   Android işletim sisteminin en yeni sürümü, daha önceki sürümlerde izlenen yol gibi, Nexus ve Android One cihazlarında ilk olarak kullanılmaya başlanacak. İlk kullanımların başlamasından sonraki süreç ise merak konusu. İlk güncellemenin hangi telefon modeline geleceği de kullanıcılar tarafından merak edilenler arasında. Bu konuda bütün büyük firmalardan kendilerine yönelik açıklamalar geliyor. Fakat ilk güncellemenin hangi model üzerinde olacağını zaman gösterecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.