Android N’de ki Çoklu Oyun Hayretleri Üzerinde Topladı

   Android N’nin ortaya çıkması meraklı gözlere neden olurken beklenmedik bir oyunla karşılaşıldı. Android üzerinde oynanan oyunlar artık tek elle oynanmayacak. Nasıl mı? İşte detaylar…

   Android N’de ki Çoklu Oyun Hayretleri Üzerinde Topladı

   Android N’de ki gizli oyun

   Mobil üzerinden oynanan oyunlara yeni bir özellik geldi. Bunu özellik olarak okuyup geçmeyin. Birçok kişinin sevineceğine eminiz. Artık istediğiniz kişiyle birlikte oyun oynayabileceksiniz. Üstelik herkesin elinde bir adet telefon olmasına gerek yok. Aynı telefon üzerinden 10 kişiye kadar çoklu oyun oynanabilecek. 10 kullanıcıya kadar atılan botlar sayesinde bu mümkün! Aynı ekran üzerinden birçok kişi aynı oyunu oynayabilecek. Bu sistem daha kimsesin eline geçmediği halde ön izlemesiyle bile büyük rağbet gördü. Teknolojinin sürekli yenilenen ve gelişen bir hal alması, binden fazla kullanıcıya ulaşmasına neden oluyor.

   Yeni sürüme ne ad verilecek?

   Her yeni sürüme birbirinden farklı ve tatlı isimlerin verilmesiyle yeni sürüm adı merak ediliyor. Android N oyunu için verilen isim kararlaştırılmış görünüyor. Bu yeni sürümde New York Cheesecake ismiyle sunulacağı bildiriliyor.

   Birbirinden farklı merak ve ilgiye neden olan özelliklerle kullanıcının hizmetine sunulan Android N sürümünde sürprizler bitmek bilmiyor. Android 7.0 N için dört farklı sürümün ön izlemesinin de geleceği bildiriliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.