Android 7.1’de Bir Yenilik Daha!

   Android işletim sisteminin yeni versiyonu ile birlikte yeni bir özelliğini daha kullanıma sunulduğu öğrenildi. İşte yeni özellik ile ilgili detaylar.

   Android 7.1’de Bir Yenilik Daha!

   Google Android işletim sisteminin yeni versiyonu piyasaya sunarken son gelen bilgilerle Android işletim sisteminin bu yeni versiyonunda kullanıcıların işletim sisteminin boyutunu görebileceği de belirtildi. Öyle ki önceki versiyonlarda işletim sisteminin telefonlarda kadar bir alan kapladığı bilinmezken artık yeni versiyon ile birlikte bu konudaki soru işaretleri de giderilmiş olacak.

   Android 7.1 ile geliyor

   Yapılan resmî açıklamalar ile birlikte kullanıcıların telefonlarının ayar bölümünden ilgili özellik hakkında bilgi alabileceği ve işletim sisteminin güncel durumu için kolay bir şekilde inceleme gerçekleştirebileceği belirtildi. Bu bakımdan yapılan açıklamalar ile birlikte Android işletim sistemindeki yeni bir özellik daha duyulurken kullanıcıların işletim sistemi hakkındaki öğrenmek istediği bilgiler de artık kolay bir şekilde öğrenilebilecek. Bu bakımdan yapılan yenilik oldukça kolaylık sağlayacak ve kullanıcılar için pratik bir kullanım sunacak.

   Yenilikler bitmiyor!

   Android işletim sisteminin yeni versiyonu ile birlikte bu konuda desteğin sunulacak olması daha etkin ve başarılı bir işletim sisteminin de oluşmasını sağlayacak. Bu açıdan bakıldığında kullanıcılar yeni güncellemeleri aldıktan sonra eski kullanım alışkanlıkların pek çoğunu bırakacak ve yeni işletim sistemi ile birlikte çok daha kolay ve etkin bir işletim sistemi deneyimi elde edecek.

   Şu anda sadece Google Pixel ve birkaç farklı modelde kullanılabilir durumda olan Android 7.1 için telefon üreticilerinin güncelleme yapması yeterli olacak. Böylece güncelleme alan tüm modellerde Android 7.1 işletim sistemine geçiş yapılabilecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.