Android 7.1 Güncellemesi Geliyor!

   Google’ın sevilen mobil işletim sistemi olan Android’in en yeni sürümü olan Android 7.1 güncellemesi pek çok akıllı telefon için çıkmaya başladı. İşte Android’in merakla beklenen Android 7.1 güncellemesinin geldiği ilk cihazlar!

   Android 7.1 Güncellemesi Geliyor!

   Android 7.1’in ikinci önizleme sürümü

   Google kendi akıllı telefonları olan Nexus ve Pixel cihazları için Android’in en güncel sürümü olan Android 7.1’in ikinci önizleme sürümünü yayınladı. Pek çok kullanıcının merakla beklediği bu sürümün beraberinde neler getirdiğinden önce kullanıcılar bu güncellemeyi cihazlarına Android Beta Programına dahil olmaları gerekiyor.

   Google’ın Nexusa 6P ve 5X’te NPF26F yapı koduna sahip olan bu güncelleme, Pixel C cihazına NPF34H yapı numarasına sahip olarak geldi. Google’ın ilk Android 7.1 Nougat geliştirici önizleme sürümünden bir ay sonra gelen bu ikinci önizleme sürümü Google’ın daha önceden de söz vermiş olduğu gibi Nexus 6PNexus 5X ve Pixel C cihazlarıyla birlikte ek olarak Nexus 9 cihazına da geliyor.

   Bu güncellemede yer alan iyileştirmeler ise “finale yakın sistem davranışı ve kullanıcı arayüzü” çok sayıda hata onarımıyla birlikte sistemde önemli performans artışlarını getiriyor. Bakalım bu güncellemenin final sürümü tüm cihazlara ne zaman gelecek bunu yakında göreceğiz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.