Android 7.0 Telefonlarımızda Ne Zaman Olacak?

   Google’ın son sürümü Android Nougat çıkmasına az bir zaman kaldı. Anroid Nougat ile telefonunuz daha hızlı ve daha güvenli olacak. Fakat Android 7.0 Nougat güncellemesi hangi akıllı telefon şirketlerinde kullanılacak?

   Android 7.0 Telefonlarımızda Ne Zaman Olacak?

   Android 7.0 Nougat güncellemesi hangi akıllı telefon şirketlerinde kullanılacak?

   Andorid 7.0 güncellemesini kullanılacak ilk telefon modeli tabii ki de Nexus. Bilindiği gibi Google her sene farklı bir şirkete bu telefon modelini ürettiriyor. Nexus 5. sürümü hariç diğer tüm üst modellerinde güncellemeyi kullanılacak. Android’in en yüksek performanslı halini kullanılacak akıllı telefon Nexus olduğu belirtildi.

   Android uygulamasını fazla kullanmayan Blackberry’nin bu sene güncelleme planını biraz karışık. Daha hangi modellerde kullanacağını açıklamayan Blackberry, 2017 başlarında Android güncelleme dağıtımına başlayacak.

   Android 7.0 ilk taliplerinden biride HTC. Telefon sektöründe pazarı büyük olan ve kullanıcıların beğenisini yaptığı başarılı güncellemelerle kazanan HTC. One M9, One A9 ve HTC 10 cihazlarında Android uygulamasını kullanacak.

   Akıllı telefon piyasasının iddialı ismi LG Android güncellemesini ilk olarak G5 modeli ile gönderecek. G4 için henüz bir açıklama yapmayan şirket yeni modeli LG V20 ‘de zaten Android 7,0 ile çıkış yapacak.

   İstediği pazarı ülkemizde bulamayan Motorola, bu sene yeni modelleri ile ülkemiz akıllı telefon piyasasından yer kapmayı planlıyor. Andorid ‘in yeni çıkacak güncellemesini kullanıp kullanmayacağı hakkında bir açıklama bulunmuyor.

   Ülke pazarında payı yüksel olan Koreli teknoloji şirketi olan Samsung, yeni çıkan telefon modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’ye Andorid güncellemesini en geç bir ay içerisinde gönderecek. Eski modellerini de bu uygulama ile yenilecek Samsung tarihlerini kesinleştirmedi.

   Yeni telefon serisi çalışmalarına odaklanan Sony, her zaman en hızlı güncelleme yapan şirketlerin başında yer alırken, bu sene yoğunlaşılan yeni modeller nedeni ile Android  7.0 güncellemesine en geç ulaşacak olan şirketlerden biri.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.