Android 6.0 Bu Sefer Sony Xperia C4’e Geldi

   Sony Xperia C4 olarak adlandırılan cihaza Android 6.0 Marshmallow güncellemesi geldi.

   Android 6.0 Bu Sefer Sony Xperia C4’e Geldi

   Sony tarafından cihazların işletim sistemlerine yönelik yapılan çalışmalar son hızıyla sürüyor. Sony bu alanda en iyi güncelleme çalışmalarını yapan firma olarak tanınırken, yeni güncellemeler en çok kullanıcıları memnun ediyor. Uzun zamandan beri piyasada olan Sony Xperia C4 için yeni bir güncellemenin yapıldığı açıklanırken, bu güncelleme ile birlikte Sony, ciddi bir atılım daha gerçekleştirmiş durumda.

   Sony Xperia C4 çok daha etkili olacak!

   Sony Xperia C4 için yapılan bu güncelleme sonrasında kişilerin çok daha iyi bir telefona sahip olacak ifade edilirken, önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılar, yeni işletim sistemini telefonlarına kurabilecek. Yapılan açıklamada her ne kadar güncellemenin kademeli bir şekilde yükleneceği açıklansa da bu konuda kişilerin kısa süre içerisinde güncellemeyi alması bekleniyor. Bu bakımdan tüm cihazların kısa sürede yeni sürüme geçmesi oldukça muhtemel.

   Avrupa’da yayınlandı

   Yapılan resmî açıklamalarda Sony Xperia C4 güncellemesinin şu anda sadece Avrupa’daki cihazlar için geçerli olduğu belirtilirken, kısa süre içerisinde güncelleme bölgesinin daha da genişlemesi bekleniyor.

   Güncellemeyi alın!

   Sony Xperia C4 güncellemesi ile birlikte kullanıcılar telefonlarındaki mevcut pek çok güvenlik açığını kapatma imkânı elde edecek. Bu bakımdan kişilerin güncelleme telefonlara geldikten sonra güncellemeyi alması ve en kısa süre içerisinde yeni sürüme geçmesi isteniyor. Güncelleme sonrasında Sony ve Google tarafından geliştirilen pek çok özellik de kullanılabilir duruma gelecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.