Analistlere Göre 2019 Model iPhone’da 3 Lensli Kamera Yer Alacak

   Beklenen iPhone telefonlar için yeni söylentiler çıkarken, arttırılmış gerçeklik teknolojisine önem verileceği konuşuluyor.

   Analistlere Göre 2019 Model iPhone’da 3 Lensli Kamera Yer Alacak

   Şimdiye kadar hâli hazırda çeşitli markaların telefonlarının arka kamerasında üç lens kullandığına şahit olduk. Fakat bu Apple’ın pek de aceleci olmadığı bir yenilik diyebiliriz. Sektörün analistlerine göre Apple yeni iPhone telefonlarında üç lensli kameralar kullanmak için 2019 yılını bekleyecek.

   Arttırılmış gerçeklik ve 3 lensli kamera çabaları

   Deutsche Securities analistlerinden olan Jialin Lu bir internet sitesine dikkat çeken açıklamalar yaparken, iPhone’un yeni kamerasının 3D derinlik algısı ve arttırılmış geçeklik özellikeriyle geleceğini söyledi. Bu sensörlerden iki tanesi nesneleri farklı açılardan çekecek, aradaki mesafe ölçülecek. Ayrıca söylentilere göre Apple lazer tabanlı bir sistem üzerinde de çalışıyor.

   2018 model iPhone telefonların duyurusuna sadece birkaç ay kalmışken önümüzdeki yılın cihazlarını şimdiden konuşmak kulağa biraz garip gelebilir. Fakat şu da bir gerçek ki Apple her zaman için işleri öncesinden planlayan ve yola koyan bir firma.

   Aynı zamanda 2019 yılındaki iPhone telefonların Apple Pencil desteğine sahip olacağı da iddia edildi. Yani sıradaki iPhone XI’e dair çıkan söylentiler sizi tatmin etmediyse, her zaman için ilgi çekici yeni haberler var.

   Önümüzdeki ay WWDC 2018 etkinliği başlayacak ve bakalım Apple burada yeni şeyler tanıtacak mı?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.