Amnesia Collection PC’de Ücretsiz Oldu

   Kült korku oyunu Amnesia Collection kısa süreliğine ücretsiz oldu.

   Amnesia Collection PC’de Ücretsiz Oldu

   Şimdiden kült oyunlar arasında gösterilen ve korku oyunları tarihine geçen Amnesia: The Dark Descent ve onun devam oyunu olan Amnesia: A Machine for Pigs oyunlarını paket hâlinde sunan Amnesia Collection Humble Store üzerinde ücretsiz oldu.

   Her iki Amnesia oyunu bir arada

   Normalde Amnesia oyunları 31 TL’den satılırken, Amnesia Collection adlı toplu paket ise Steam’de 55 TL değere sahip. Humble Store’un yaptığı kısa süreli kampanya sayesinde ise Amnesia Collectionu ücretsiz şekilde indirip oynayabilirsiniz. Humble Store’a e-postanızı kaydettikten sonra size bir ürün anahtarı verilecek ve ardından bunu Steam’de kullanarak oyunu aktive edeceksiniz. Aktivasyon işleminin ardından oyunu artık istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

   Elinizi çabuk tutun

   Fakat unutmayın ki Amnesia Collection kampanyası sadece kısa bir süre için geçerli. Ücretsiz fırsat bugün başlarken yarın sona erecek. Dolayısıyla elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

   Frictional Games tarafından yapılan Amnesia, survival horror türüne adeta yeni bir soluk getirmişti. Dolayısıyla korku oyunları seven herkese ‘Bu fırsatı sakın kaçırmayın’ diyoruz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.