AirPods’lar Yeniden Satışa Sunuldu!

   Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtımı esnasında tanıtmış olduğu yeni kablosuz kulaklığı AirPods’lar bir sebepten ötürü satıştan kaldırılmıştı. Apple’ın AirPods’ları yeniden satışa sunuldu!

   AirPods’lar Yeniden Satışa Sunuldu!

   Apple ilk olarak iPhone 5 tanıtımında EarPods kulaklıklarını tanıtmıştı. Apple’ın bu yeni kulaklıkları şirinlerin fön makinesine benzetilmişti. Apple’ın bu kulaklıklarının gelişmiş sürümü olan AirPods’ları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtımında tanıtılmıştı.

   Apple, AirPods ürünlerini yeniden satışa sunuldu!

   Apple’ın bu kablosuz kulaklıkları Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelinden önce dünya ile birlikte Türkiye’de de satışa sunulmuştu. Apple’ın bu kulaklıkları nedeninin bilinmediği bir sebepten ötürü satıştan kaldırılmıştı. Apple şimdi sürpriz bir şekilde AirPods ürünlerini yeniden satışa sundu.

   Apple’ın Online Store’u üzerinden satışa sunulan AirPods’lar 779 liradan satışa sunulmuş durumda ancak ürünlerin teslimatı 3 hafta sonra gerçekleşecek.

   Apple’ın merakla beklenen AirPods’larının özelliklerine kısaca değinmemiz gerekirse tamamen kablosuz bir yapıda olan AirPods’ların kendi özel işlemci bulunuyor. AirPods’lar ayrıca tuşsuz olarak geliyor. Kullanıcılar herhangi bir noktaya çift tıklandığını Siri otomatik olarak devreye giriyor. Bakalım Apple’ın yeni nesil kulaklıkları kullanıcılar tarafından çok sevilecek mi?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.