AirPods Kulaklıklar İçin Kablo Satılacak!

   Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods için yeni bir kablo tanıtımı yapıldı.

   AirPods Kulaklıklar İçin Kablo Satılacak!

   AirPods adı ile tanıtımı yapılan Apple, bu ürünü ile birlikte kablosuz kulaklık konusunda önemli bir adım attı. Yapılan bu hamle ile birlikte kişilerin kullanım konusunda ciddi soru işaretleri olurken, bu soru işaretleri henüz giderilmedi. Fakat Spigen tarafından tanıtılan son ürün, AirPods kullanımı sırasında büyük bir kolaylık sağlayacak.

   AirPods düşer mi?

   Kablosuz olması ve küçük boyutları nedeniyle kulağa takıldığında herhangi bir düşme sorunu olup olmayacağı konuşulurken, AirPods için Spigen tarafından önemli bir hamle geldi. Spigen tarafından bugün yapılan tanıtımlarda yeni bir kablo tanıtımı yapılırken, AirPods ürünleri ile uyumlu bir şekilde üretilen bu kablo sayesinde kablosuz kulaklıkları kablo ile bağlamak ve kaybetme sorunu yaşamak ortadan kaldırılabilecek.

   Kullanıcılar tedirgin!

   AirPods kullanıcıları ürünü kaybetme ya da düşürme gibi problemlere karşı tedirgin olurken, bu tip ek ürünler ile birlikte önlemler de alınabilecek.  BU konudaki en büyük endişe ise AirPods fiyatları. Zira 799 TL’den satılan bu ürünün kaybedilmesi ciddi bir maddi zarar yaratacak. Bu nedenle de bu kadar yüksek ve pahalı bir ürün için ek donanımların üretilmesi ve önlemlerin alınması da önümüzdeki günlerde çok daha fazla ön plana çıkabilir.

   Güneş gözlüğü gibi bir kullanıma sahip olan Spigen’in yeni ürünü böylece kulaklıkların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.

   AirPods için geliştirilen bu yeni ürünlerin 17 Kasım tarihinde satışa çıkacağı açıklanırken, ürünün fiyatının da 10 Dolar gibi bir rakam olacağı açıklandı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.