5G Teknolojisine Sahip Akıllı Telefon “LG V50 ThinQ 5G” Fiyatı ve Çıkış Tarihi

   19 Nisan 2019 tarihinde 1050 dolar fiyatıyla Güney Kore’de alıcılarını bulacak olan “LG V50 ThinQ 5G” mayıs ayında ise Avrupa’ya gelecek.

   5G Teknolojisine Sahip Akıllı Telefon “LG V50 ThinQ 5G” Fiyatı ve Çıkış Tarihi

   Uzun bir süredir merakla beklenen LG’nin 5G teknolojisine sahip akıllı telefon modeline ait nihayet fiyat ve çıkış tarihi ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

   Mobil Dünya Kongresi çerçevesinde yeni ürününü gözler önüne seren LG, bununla birlikte fiyat ve çıkış tarihi bilgilerini takipçileri ile paylaşmamıştı.

   Konuyla ilgili açıklama yapan Güney Koreli teknoloji devi, cihazın hangi zaman aralığında ve hangi ülkelerde satışa sunulacağını duyurdu.

   LG V50 ThinQ 5G 1050 dolar etiket fiyatıyla çıkacak

   Yapılan resmi açıklamaya göre LG V50 ThinQ 5G, 1050 dolar etiket fiyatı karşılığında alıcı bulacak.

   Gelelim bir diğer önemli detaya; LG, ilk satışların Güney Kore bölgesine özel olacağını bildirdi.

   Ancak bu durum başlangıç için geçerli olacak. Yani ilerleyen süreçlerde diğer bölgelerde de V50 ThinQ 5G modelinin kullanılabilir olacağı söylendi.

   Bir diğer önemli bilgi ise ücretsiz aksesuarda yatıyor. Cihazın en önemli özelliklerden bir tanesi olan ikinci ekran desteği, telefona dahil edilen aksesuar ile mümkün hale geliyor.

   Üstelik böylelikle katlanabilir akıllı telefona da dönüşen söz konusu model, daha geniş bir kitlenin dikkatini çekmeyi başarıyor.

   LG, ilk satış kampanyası çerçevesinde mayıs ayında V50 ThinQ 5G modelini satın alanlara bu aksesuarı ücretsiz bir şekilde verecek.

   LG V50 ThinQ 5G Avrupa’ya ne zaman gelecek?

   19 Nisan 2019 tarihi itibariyle Güney Kore’de alıcılarını bulacak olan “LG V50 ThinQ 5G” mayıs ayında ise Avrupa bölgesine gelecek.

   Yani batılı kullanıcıların çok fazla beklemelerine gerek kalmayacak denilebilir. Bunun yanında Güney Kore’de geçerli olan ücretsiz ikinci ekran kampanyasının batı ülkelerinde de aktif hale getirip getirilmeyeceği bilinmiyor.

   Bunun yerine daha farklı bir aksesuar modeli de kampanya olarak hediye edilebilir. Hepsi ve daha fazlası için gözler LG cephesinde.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.