3D Kamera Sensörüyle Anılar Daha Canlı!

   Akıllı cihazlarla gerçekleştirdiğiniz video ve fotoğraf çekimleriniz de yeni bir boyut getirecek olan sensör uygun fiyatlarla geliyor.

   3D Kamera Sensörüyle Anılar Daha Canlı!

   Geliştirilmiş sensörleri ve efektleri sayesinde çekim yapabilen mini sensör 3 Boyutlu anılar yakalamanıza yardımcı oluyor.

   Google’ın 3 Boyutlu CardBoard’ını bile yanında sönük bırakan sensörlerin ismi Eye-Plug.

   Şimdilik sadece Android telefonlarda uyumlu çalışan 3D sensör, iPhone girişine uygun olmadığı için büyük dezavantajla start veriyor. Dünya geneline bakarak hiçte azımsanamayacak olan iPhone kullanıcıları, bu tür aparatları tercih etme konusunda Android kullanıcılarına oranla daha fazla. Üstelik daha paralı olarak değerlendirecek olursak, büyük bir müşteri kitlesinin kaçırıldığını da gösteriyor.

   Tabii ki iPhone müşteri kitlesinin özellikle gözden çıkarılmasında başka sebepler de olabilir. Çünkü iOS kullanıcılarına özel, AppStore’da bulunan buna benzer özellikler sergileyen 3D uygulamalar herhangi bir aparat olmadan da 3D çekim yapabilme özelliğine sahip. Önümüzdeki günlerde Teknosa, Media Markt, Electro World, Bimeks gibi elektronik mağazalarında satışına başlanacak olan Eye-Plug, 100 Türk Lirası civarından piyasaya girilmesi bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.