22 Günde 1 Milyon OnePlus 6 Satıldı

   OnePlus kullanıcı kitlesi her geçen gün daha çok büyüyor, OnePlus 6 akıllı telefon büyük bir başarı yakaladı.

   22 Günde 1 Milyon OnePlus 6 Satıldı

   Geçtiğimiz ay satışa çıkan OnePlus 6 akıllı telefon büyük bir başarı yakalarken, limited sürümleri de sadece 24 saatin altında stokları tüketmişti. Şimdi ise açıklanan yeni bilgilere göre Çin menşeli markanın telefonları toplamda 1 milyonun üzerinde satış yaptı.

   Bu rakama OnePlus’ın erişmesi sadece 22 gün alırken, markanın da nasıl bir hızla büyüdüğü ortada. Geçtiğimiz yıl çıkan OnePlus 5 ile OnePlus 5T’nin ise 1 milyon barajına erişmesi 3 ayını almıştı.

   OnePlus’ın kullanıcı kitlesi büyüyor

   OnePlus CEO’su Pete Lau da bir internet sitesiyle röportaj yaparken firmanın pozitif yükselişinin devam ettiğini ve hem satışlardan, hem de müşterilerden gelen geri bildirimlerden ötürü memnun olduklarını ifade etti.

   Marka olarak sadık kullanıcılar sayesinde devamlı büyüdüklerini dile getiren Pete Lau, diğer markalara ilişkin de konuştu. Başarılı yöneticiye göre Samsung ve Apple’ın arkasında kalmalarının temel sebebi fiziksel satış kanallarının eksikliği.

   Bilindiği gibi OnePlus markası pek çok ülkenin mağazalarında yer almıyor ve buna Türkiye’de dahil. OnePlus marka telefonlar genellikle dijital kanallar aracılığıyla satılıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.