2018’de Çıkacak 3 iPhone Modelinin Renkleri Sızdı

   Apple bu kez 3 farklı modeli aynı anda bize sunacak. Telefonlar ekran boyutları ve ekran özellikleri ile birbirlerinden ayırt edilebilecek.

   2018’de Çıkacak 3 iPhone Modelinin Renkleri Sızdı

   Apple stratejileri ile ilgili çoğu zaman doğru tahminlerde bulunan Ming Chu Koa Eylül 2018’de çıkacak olan iPhone’ler ile ilgili renklerin belli olduğunu açıkladı.

   Gelen ilk bilgi 2018 yılında çıkacak olan modellerin daha önceki yıllara göre aynı modeller olmayacağı oldu. Yani Apple bu kez 3 farklı modeli aynı anda bize sunacak. Telefonlar ekran boyutları ve ekran özellikleri ile birbirlerinden ayırt edilebilecek. Çıkacak modeller kesinlikle Apple standartlarında olacak iPhone X standardına sahip olacak modeller 700 ve 1200 dolar arasında bir fiyatı olacak.

   Şaşırtıcı renk seçenekleri geliyor

   En ucuz model 6,1 inç LCD ekrana sahip olacak. Bu modelin 700 dolar civarında bir miktara satılması bekleniyor. Diğer modellerin OLED ekran olması neredeyse kesin gibi. Orta kalite de satılacak olan modelin iPhone X ile aynı boyutlarda olması bekleniyor.

   En büyük ve pahalı olan cihaz ise Plus versiyon olacak. Kuo Apple’ın bu yıl herkesi ters köşeye yatıracağını ve farklı renk modelleri ile müşterilerini şaşırtmayı hedeflediğini söyledi. 6.5 inç büyüklüğündeki model siyah, beyaz, yenilenmiş altın renginde, 6,1 inçlik LCD’li iPhone ise beyaz, gümüş, mavi, kırmızı ve turuncu renklerde satışı sunulacak.

   Tüm bunların bir iddia olduğunu ve Apple’dan resmi bir açıklama gelmediğini söyleyelim.

   Ayrıca, Ming Chu Koa daha önce yapmış olduğu tahminlerde neredeyse hiç yanılmadı!

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.